Agentura MARY

Interpreti

Lakuna Václav Koubek a spol.

Nové nepřehlédnutelné zjevení na poli (nejen) šansonu. Osobité texty a aranže chytlavých i zadumaných písní, to je hudba kapely Lakuna, v jejímž čele stojí charismatická hráčka na akordeon a zpěvačka Petra Kuna Hynčíková. Od roku 2010 hraje Lakuna písničky, ve kterých taví řadu stylů: šanson a pouliční odrhovačky, blatnyje pjesni, blues i swing. Vedle vlastních textů kapela zhudebňuje i poezii - Emily Dickinson nebo Franty Gellnera.

Václav Koubek a spol. Václav Koubek a spol.

Harmonikář, skladatel, herec, spisovatel, cestovatel Václav Koubek s kapelou je zárukou příjemného večera, kde písničky jsou prolínány povídkami a povídky písničkami. Kapela svým rockovým zvukem v duchu posledních CD zajímavě doplňuje Koubkův přírodní projev...

Vladimír Merta Vladimír Merta

Legenda českého folku Vladimír Merta se pohybuje v nejširším rozmezí hudebních stylů. Kromě svých lyrických folkových písní, zejména z dřívějšího období tvorby, nabízí i bluesově-rockový nářez s řádně nabroušenou elektrickou kytarou a doprovodem bicích nástrojů.

Dagmar Andrtová Dagmar Andrtová

Písničkářka Dagmar Andrtová je svým pojetím písničkářské tvorby a hry na kytaru nezaměnitelnou postavou na naší i zahraniční klubové scéně.

Karel Kahovec a George & Beatovens Karel Kahovec a George & Beatovens

Poprava blond holky, Paní v černém, Svou lásku jsem rozdal a další hity včetně vzpomínky na Petra Nováka,od jehož smrti v roce 2007 uplyne 10 let (Povídej, Já budu chodit po špičkách) perfektně navodí atmosféru bigbítu šedesátých let. a potěší nejen pamětníky.

Pod Černý vrch Pod Černý vrch

Česká alternativně-rocková kapela roztančila publikum na mnoha festivalech, koncertech i nejrůznějších akcích od 90 let. Neuvěřitelná energie (dle slov kritiky kardiakům smrtelně nebezpečná) je bezpečným poznávacím znamením. Za sebou má vydání pěti úspěšných alb. Od podzimu 2013 pracuje v novém složení a repertoár koncertů postupně obohacuje o novinky.

- možno zaslat promo CD. Plakáty pro akce k dispozici.

Hradní duo Hradní duo

Skupina Hradní duo (vznikla kdysi jako duo dvou muzikantů, až se postupem času rozrostla do současné plnokrevné podoby) patří ke špičce české world music . Věnuje se vlastní tvorbě ve které se prolínají vlivy lidové hudby nejen české a moravské, ale i keltské či irské a sem a tam problesknou vjemy ruské, cikánské, orientální a židovské hudby. Někdy je její tvorba označována jako keltský rock, jindy česko-irský folkrock . Každopádně je to kapela, která svým pojetím tvorby, energií i vlídností může konkurovat mnohým věhlasnějším skupinám a je ideální pro jakékoli akce, kde je cílem zaujmout kvalitní hudbou posluchače všech věkových i žánrových vrstev.

- možno zaslat promo CD.

© AG. MARY 2007 website © 123pocitace.cz 2007 Firefox Thunderbird Valid XHTML 1.0! Valid CSS